O nás

Založena v roce 2001, autor (Čína) TECH CO., LTD se stává jedním z předních hi-tech společností, které RD, výrobu a uvádění na trh platby kartou, platba v hotovosti a on-line platební modul. Certifikované ISO9001 kvalita systému ověřování v roce 2002, tvůrce stal Shenzhen Hi-tech Enterprise v roce 2003. Je mi ctí národní Hi-tech podnik v roce 2008, tvůrce zařazen jako jeden z Shenzhen TOP 500 střední podnikání v roce 2009.

Jako první společnost, která nezávisle vyvinuli vestavěné čtečky a karty automat tvůrce je lídrem v kartou Platební modul průmyslu jako stejně jako hotovostní platební modul, také posunout v on-line platební průmyslu kvůli získání nejmodernější technologii.

S neustále studie a výzkum, tvůrce má vyvinuty sedm seriály vynikající a inovativních produktů: čtečka karet pro veřejné telekomunikační, tankovací koncovka, motorizované čtečka pro samoobslužný terminál, 3 v 1 motoricky čtenář, kartu vydávající stroje, dávkovače, online platební modul atd, jsme dostali jeden Patent na vynález, patnáct Utility Model patenty, pět EMV certifikáty, označení shody CE, více softwaru autorská práva a licenční výroby atd. AUTOR získal popularitu s produkty spolehlivost, pozoruhodný výkon a rozumnou cenu, produkty byly widly v oblasti financí, telekomunikace, pertrochemical průmyslu, daňové stroj, maloobchodní, pojištění, dopravu a zábavních aplikací. Tvůrce služba wins komplexní cti od klientů jeho rychlé, vynikající služby.

AUTOR je neustále pokračuje modernizace systému řízení, tok standardizace, architektura intenzifikaci. Založeno na Čínu a šla k světu, tvůrce by neustále postupovat vpřed a udržet kreativní, grand vyhledávání s klienty, maxim vzájemné hodnotu a předat průmyslu, lepšího.