Výstava

Čtečka karet RF: aplikaci RFID technologie v rybářských plavidel

Inovace aplikace technologie RFID v pobřežních oblastech Číny, základní realizace paluby lodi, správa elektronických víz, statistických plavidla, která byla vstupem a opuštěním Hong Kong, elektroniky a elektronických obchodních potřeb řízení prosazování práva, správu rybářského přinesl významné výsledky, dále zlepšit rybářská loď bezpečnostní řízení Informationization řízení, poskytuje vědecký základ pro budoucí rozvoj příslušných rybářských standardů a důležité odkazy. To vše závisí na čtečky RFID a RF.
Více v pobřežních měst v Číně, především pro rodinné dílny, oddělte jeden nedostatek účinné harmonizace právních opatření pro rybářská plavidla a ochraně mořských rybolovných zdrojů znevýhodněné. Podporu technologie identifikace rádiové frekvence Čína začala posilovat řízení rybářských člunů, mnozí začínají instalace RFID tagy dle svých rybářských plavidel a čtečkou karet RF v nastavení portu správy.
Používání RFID technologie k dosažení rybaření bezdotykové kontroly, může výrazně zlepšit účinnost úředníků donucovacích orgánů. Prostřednictvím realizace projektu bude přímo podporovat technologie RFID a propojení čtečky karet RF v příslušném oboru, podporovat konkurenceschopnost průmyslu řetězec formuláře, účinně podporovat aplikaci RFID technologie v rozvoji mořského rybolovu.