Výstava

RFID reader: studentské docházkový systém

S rozvojem informačních technologií smart karta všude v životě. RFID karty a čtečky RFID postupně nahrazuje konvenční kontakt typ karty, stává nový trend v oblasti čipových karet.
RFID karty spojením karty technologie RFID a IC, vyřešit problém bez zdroje a bezkontaktní, proto má nesrovnatelnou výhodu ve srovnání s magnetické karty a bezkontaktní karty. RFID karty, vyvolané IC čip anténa, plně uzavřený v standardní PVC karty, žádné nechráněné části. Studenta docházkový systém pomocí radiofrekvenční identifikační technologie, účast studentů, záznamů a dalších funkcí.
Prostřednictvím apelu magnetické a bezkontaktní karty studentům účast na výuce, správy záznamů, může být časově náročná a náchylná k rušení a bezdotykové RFID školní docházky systém radiofrekvenční identifikace pomocí technologií na správu docházky studentů jak pohodlné a ušetřit čas. Studenta docházkový systém složený z transpondérů a RFID čtečka, transpondér značky (karty) a RFID čtečka podporuje zařízení základnové stanice U2270B RF a okruh, MCU a jeho podpůrné master zařízení obvody a periferních rozhraní (klávesnice, LCD hodiny a sériový modul).
Návrh systému docházka studenta je jádro čtečka RFID, RFID čtečka základnové stanice RF je klíč zařízení, zařízení hlavní datová modulace, přenos a RF a dat úkolů demodulace.