RFID čtečka karet: Sportovní nouze

Když existují velké události, kdy události bude na stadionu. Ale lidé shromáždili v případě nouze, jak se s ní vyrovnat? Můžeme použít technologii RFID čtečka, stadiony pro efektivní nouzové řízení programu.
Stadion sada obsahující zařízení RFID štítky RFID, terénní pracovníci a kapesním zařízení RFID, když je nouze, manažeři komunikovat s podzemní ovládací centrum na stadionu pomocí bezdrátového systému, zpráva charakter a umístění události.
Dojde-li k události, soudní sluha tlačítko související s událostí. Aktivní RFID tag s vybavením pak pošle svého jedinečného Identifikačního kódu, stejně jako požadavek, vyberte typ služby, na 13 přístupové body na nedávném. Softwarové identifikační značky, pro přenos dat do systému softwaru, který pak bude značka číslo ID odpovídají umístění a druh hovoru s přístupovým bodem, tyto informace se zobrazí na velké počítačové obrazovky velitelského centra.
RFID software také poskytuje správci stadionu s obchodními analýzami, tak, aby bylo možné vyhodnotit, jak reagovat a řešit událostí. Mohou být také přední na obrazovce počítače v reálném čase viz Pokud pracovníci přijeli na místě.