RFID Reader: Letištní identifikační systém pomocí

Rozsáhlé uplatnění RFID čtečky ve svém životě, aby to správně uznává význam technologie RFID v životě. RFID technologie v kombinaci s letištní identifikační systém, co by bylo nežádoucí účinky?
Auto odbavení kontrolní systém, který je kombinací radiofrekvenční identifikace a biometrického vstupu a výstupu ze dvou vědy a technologie zařízení odbavení cestujících. Cestující v době celního odbavení, systém zachytí návštěvníků biometrické informace, jako tváře a ve stejné době uložen v čtení osobní štípané pasy než digitální obličeje majitele.
Auto odbavení kontrolní systém a imigrační úřady dříve archivovaných fotografií nosiče než právo, odbavení cestujících a štípané pas držitele je ten samý potvrzení, a výrazně zkrátit dobu potřebnou pro imigrační povolení.
Před leteckou informační systémy pro cestující je tvořen leteckých cestujících po registrace je dokončena, reálném čase letu cestující stejné osobní informace, například jména, data narození a další přepravu do země určení migrantů, provádět revize bezpečnostních, kontrolních úředníků v letu příjezdu, mistr podezřelé cestujících nebo méně oblíbené předměty s cílem zabránit vzpurné živly překážku překonat.
Uplatnění technologie RFID identifikace na letišti, letiště inspekce mnohem pohodlnější a efektivnější, zlepšit efektivitu a pohodlí pro cestující.