Pokročilá čtečka čipových karet Výrobce-tvůrce

Čínská mezinárodní samoobslužná, kiosková a prodejní výstava 2018 se koná od 26. do 28. dubna 2018 v novém mezinárodním výstavním centru v Šanghaji. Výstava představila různé produkty včetně samoobslužných terminálů a řešení, komplexních prodejních systémů, kiosku, měnových identifikačních systémů , samoobslužná tisková zařízení, mobilní platební koncová zařízení, čtečka čipových karet , příslušenství a služby pro prodejní automaty atd.

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

Stvořitel byl pozván, aby se účastnil výstavy. Proč byl pozván Stvořitel? Jaký druh podnikání je Stvořitel?

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

Založena v roce 2001, CREATOR (ČÍNA) TECH CO, LTD se stává jednou z předních hi-tech společností, které integrované RD, výroba a uvádění na trh platební kartou, platební hotovost a on-line platební modul. Certifikovaný systém ověřování jakosti ISO9001 v roce 2002, CREATOR se stal Shenzhen Hi-tech Enterprise v roce 2003. Honored National Hi-tech Enterprise v roce 2008, tvůrce zařadil jako jeden z Shenzhen TOP 500 středně-velké Enterprise v roce 2009.


Jako první společnost, která samostatně vyvinula integrovanou čtečku karet a kartu, CREATOR je lídrem v oblasti modulů platebních karet, stejně jako modul platebních karet, což je také výhoda v oblasti plateb v online odvětví díky získání nejpokročilejších technologií jádra.


Díky neustálému studiu a výzkumu vytvořil tvůrce sedm seriálů vynikajících a inovativních produktů: čtečka karet pro veřejné telekomunikace, terminál pro doplňování paliva, motorizovanou čtečku pro samoobslužný terminál, čtečku 3 v 1, motor vydávající karty, výdejní automat, online platební modul atd. Získali jsme jeden Patent pro vynález, patnáct Utility Model Patents, pět EMV certifikátů, CE shody, více Software Copyrights a produkční licence atd. CREATOR získal popularitu s produkty spolehlivost, pozoruhodný výkon a rozumnou cenu, výrobky byly widly aplikované v oblasti financí, telekomunikací, pertrochemického průmyslu, daňového stroje, maloobchodu, pojišťovnictví, dopravy a zábavních aplikací. Stvořitel získává z klientů komplexní čest díky rychlému a vynikajícímu servisu.


CREATOR neustále pokračuje spolu s modernizací systému řízení, standardizací toku, intenzifikací architektury. Založená na Číně a směřující ke světu, CREATOR by neustále prosazoval a udržoval kreativitu, zakládal velkou perspektivu s klienty, maximalizoval vzájemnou hodnotu a zlepšoval průmysl.