Obavy z odcizené bankovní karty? Toto kombinované heslo cracking trvá 35.000 let

Britská "Daily Mail" informovala o tom, že britské 10 nejčastěji používaných hesel může být rozbito za méně než vteřinu, a pokud heslo používané metodou expozice bezpečnostních odborníků, hackeři tráví 227 milionů let k řešení otevřených.

Nechceme-li být odcizena identifikační karta nebo odcizená bankovní karta, máme více zabezpečení v zabezpečení sítě. Chcete vědět, jak rychle hackeři vyvracejí vaše heslo? Britská online maloobchodní elektronická společnost AO.com technických odborníků odpověděla. Podle odborníků v roce 2016 mohou být nejběžněji používané hesla pro 10 Britů, včetně "qwerty" a "123123" napsané podél klávesnice, podle statistik z roku 2016 mohou být popraskané za méně než 1 sekundu. Někteří lidé si myslí, že je bezpečné vybrat dobré slovo a nemáte vlastní heslo, například jméno svého milence, ale to tak není. Ze zdrojů sociálních médií mohou hackeři snadno sledovat vaše osobní údaje, včetně vašich narozenin, jména mazlíčků, kde jste vyrostli, kde se vaše dovolená nejvíce líbí a váš oblíbený tým, který není vhodný Nastavit jako heslo. Používáte-li časové období oddělené od hesla k narozeninám, hackeři potřebují trvat pouze 13 sekund.

Pokud však nastavíte heslo podle konkrétní metody, může trvat nejvýše 4 biliony let, než ho můžete vyloučit. Experti britského ministerstva vnitra se domnívají, že volba tří nesprávných náhodných slov, která by vytvořila heslo, jako je "čaj hnědý obraz", by stálo 35 000 let pro neinformované slovo kombinace hesla cracker; pokud přidáte číslo uprostřed, budete muset strávit před 227 miliony let. Na základě výše uvedeného se speciálními symboly prodlužuje doba trhliny na 4 biliony let, což odpovídá imortalizaci tohoto kódu.

Kromě toho odborníci také navrhl, aby nebyli v potížích, je nejlepší, aby e-mail, účty online bankovnictví a další důležité účty nastavit jiné heslo.


Tvůrce Vždy učiňte bezpečnou platbu!