Jak přistupovat k řízení změní v roce 2018

Řízení přístupu byla rychle postupující v posledních letech, a nevypadá to, že se zpomaluje dohledné době, vzhledem k univerzálnosti nejnovějších technologií. Například s nejnovějším přírůstkem využití technologie RFID v dnešní chytré telefony protokolem společné bezkontaktní komunikace (NFC) technologie pro Apple Pay®, Google Wallet™ a Android Pay™ se rozšiřuje do řízení přístupu zaměstnanců a vozidel, a systémových integrátorů vyžíváte interoperability zařízení kombinovat řízení přístupu s bezpečnou platbu.

Podle průzkumu trhu firmy IHS Markit pokračující růst řízení přístupu v 2017 také uvidí nové aplikace získání trakce, biometrie a mobilních pověření. Příklady zahrnují zaměstnance přístupu řízení odznaky pro platbu v jídelnách nebo v automatech, a dokonce i mobilní telefony může poskytnout pověření pro zabezpečený přístup nebo platby s technologií NFC.  Ve skutečnosti všechny si FEIG CPR linie čteček karet podporují NFC technologie pro snadnou integraci s mobilní technologií.

S RFID čtečkou a bezkontaktní platební modul, jako je cVEND RFID lze integrovat s řízení přístupu v placené parkoviště nebo garáže pro jednodušší provoz prostřednictvím spolupráce vyhrazené parkoviště. TIBA parkování udělala právě to, pomocí FEIG zařízení v mnoha hotelu parkovišť pro rychlé a snadné, bezpilotní vstupu a výstupu.

Jak pasivní UHF RFID čtečky jsou rozšířením jejich rozsahu, a značka náklady klesají, technologie také používá se k povolení řízení přístupu pro oprávněné vozidel. Teď více uzavřené komunity, skladů a kancelář parkovišť jsou implementace řízení přístupu vozidla pomocí dálkového RFID čtečky, jako tvůrce CRT-541, která působí jako systém kontroly přístupu čtečky karet.

Ušli jsme dlouhou cestu od dob, kdy zabezpečení přístupu do prostor a věci vyžaduje hodně času a sil. Jednoduchost použití a funkce RFID systémy kontroly přístupu bude nadále v budoucnu zlepší... A zde na tvůrce, budeme i nadále navrhovat našiČtečka RFIDvýrobky pro použití v bezpečné řízení přístupu, identifikace a platebních systémů.