Jak může bezkontaktní čtečka karet využít vaše nezávislé podnikání?

Vydělává váš podnik hodně tržeb pod 30 liber? Máte zaneprázdněná období a dlouhá čekací lhůta? Bezkontaktní čtečka karet může být odpovědí na vaše problémy!

V roce 2016 bylo zjištěno, že průměrný spotřebitel ve Velké Británii nyní nese méně než 5 liber v hotovosti, místo toho se spoléhá na karty a mobilní zařízení. Bezkontaktní platby jsou stále častější, přičemž počet bezkontaktních karet vydaných ve Velké Británii dosáhl v červnu roku 2017 110 milionů.

Platební styk typu "tap and go" je spotřebiteli druhou povahou a očekává se, že toto bezkontaktní přijetí se zvýší. Do roku 2021 se předpokládá, že bezkontaktní technologie se zvýší o 300% a prodejci, kteří nepřijmou platby kartou, zůstávají v pozadí.

Bylo zjištěno, že podniky, které přijímají platby kartou, dostávají vyšší tržby. Maloobchodníci odhalili, že se díky bezkontaktním platbám prostřednictvím bezdotykové čtečky karet zvýšil prodej o 30%.

Použití bezkontaktní čtečky karet může prospěch vaší firmě mnoha způsoby. Zjistěte, jak níže:

Fascování fronty

Nezávislé podniky s častými časovými nároky často zjišťují, že jejich platební proces může být zastaven. Ve špičkových časech se mohou na talíři vytvářet dlouhé fronty.

Zákazníci využívající bezkontaktní karty mohou rychle uskutečnit transakce, protože nemají čas trávit čas počítáním peněz. To umožňuje snížit časy fronty.

Zvýšené příjmy

Je dobře známo, že když spotřebitelé zaplatí na kartě, je pravděpodobné, že utratí větší částky a uskuteční více transakcí. Instalací bezkontaktní čtečky karet mohou zákazníci realizovat více nákupů s nízkou hodnotou impulsů.

Podniky, které používají čtečku bezdotykových karet, dostávají méně opuštěných prodejů. Pohodlí kontaktů umožňuje zákazníkům platit bez nutnosti přesné změny na ruce.

Snížená manipulace s hotovostmi

Majitelé firem s čtečkou bezdotykových karet stráví méně času zabývající se hotovostí. Tradičně byly platební karty vyhrazeny pro velké nákupy. Od zavedení bezkontaktních uživatelů došlo k posunu ve způsobu, jakým spotřebitelé raději zaplatí.

Dokonce i nejmenší nákupy mohou být nyní provedeny na kartě. To znamená, že bezdotykové čtečky karet umožňují majitelům firem trávit méně času při provádění operací na konci dne. Zkrácení změny v zásobnících má za následek nižší riziko krádeže a ztráty v důsledku chyb.

Zlepšené zkušenosti zákazníků

Červenec 2017 byl rekordním měsícem pro bezkontaktní platby, přičemž 34% všech platebních karet v Británii se uskutečnilo na bezdotykovém zařízení. Platový styl je nyní očekáván jako součást každodenního nákupního zážitku. Zajištění toho, aby zákazníci měli nejlepší možný nákupní zážitek, je životně důležitý způsob, jak získat opakované vlastníky.

Díky tomu, že je vše co nejjednodušší, budou návštěvníci vaší firmy více v pokušení vrátit se. Bezkontaktní čtečka karet umožňuje bezproblémové platby, což znamená službu rychlého odhlášení.

Mohla by vaše společnost těžit z přijetí plateb prostřednictvím bezdotykové čtečky karet? Využijte nárůstu bezkontaktních výdajů prostřednictvím modernizace na jeden z našich terminálů.