IoT čtečky karet přinášejí kontrolu přístupu založené na cloudu na trh vzdělávání

NEW YORK CITY - Společnost ScholarChip, poskytovatel automatizovaných školních bezpečnostních a provozních služeb, oznamuje dva nové produkty, které zahrnují Internet věcí (IoT) a využívají Power over Ethernet (PoE) pro zajištění přístupu do dveří a školní docházky ve školách K-12.

Podle společnosti zařízení umožňují realizaci rychlé, snadné a nákladově efektivní jak pro modernizaci ve třídě, tak pro novou výstavbu budov. Oba produkty využívají systém fyzického přístupu založený na cloudovém systému a řešení identit ScholarChip.

PoE Secure Door Access Reader

První zařízení, PoE Secure Door Access Reader, může být implementováno pomocí stávajících ethernetových kabelů v budově školy. Dveře jsou zajištěny připojením relé k úderu dveří a čtečce čipových karet.

Dveře, které jsou propojené, jsou řízeny prostřednictvím internetu a mohou být uzamčeny jedním příkazem odkudkoli. Všechny přístupy a oprávnění k vchodu lze také spravovat online.

PoE Classroom Attendance Reader

Druhé zařízení, PoE Classroom Attendance Reader, je systém založený na cloudových technologiích, který poskytuje zprávy v reálném čase, které ukazují, kteří pracovníci a studenti jsou v budově nebo v konkrétní místnosti a pomáhají rychle reagovat na první reakci.

Čtečky mohou být namontovány na stěnu nebo na stole a jsou schopny zpracovat třídu studentů za méně než 60 sekund.

S tímto zařízením mohou školní obvody trávit méně času na administrativní a administrativní úkoly.

Obě zařízení mají zabudované zpracování a poskytují zabezpečení v případě ztráty v síti.

"Naším cílem je co nejjednodušší, aby školní obvody zlepšily své bezpečnostní a provozní funkce prostřednictvím automatizace s efektivním připojením k internetu," říká Maged Atiya, Ph.D., generální ředitel / ČTÚ, ScholarChip. "Bezpečnostní opatření a automatizované docházkové systémy mění prostředí K12 a IoT a PoE jsou vlnou budoucnosti."