TERMINÁL KIOSK SELF-SERVICE - NEZÁVISLÉ A ÚČINNÉ PRODEJNÍ KANALY

Z průzkumu vyplývá, že instalovaná kapacita kioskových terminálů na světě roste téměř o 15 procent ročně. Jak je patrné z rychlého rozvoje instalovaných kapacit, má debut Kiosk sběru informačních poraden a prodej samoobslužných terminálů v éře orientované na zákazníka a orientované na tržní orientaci, s důrazem na zkušenostní služby.

Nyní globální maloobchodníci spojili tradiční prodej zboží a kiosk samoobsluhy. Kiosk samoobslužná zařízení se stala efektivním prostředkem pro maloobchodníky, kteří zlepšují image obchodu a zlepšují kvalitu služeb. Přehledy průzkumů, reklama, dotazování na všeobecné informace, dotazy na informace o produktech, elektronické transakce, prodej vstupenek, platby za platbu, samoobslužné platby a další supermarkety jsou hlavním směrem aplikace kiosku.

kiosk card reader

Tolik personalizovaných aplikací, dovolte nám Kiosk mít úzké kontakty s našimi životy. Společnost Wincor Nixdorf kombinuje samoobslužný servis a úspěšné zkušenosti v maloobchodním sektoru, zavedené pro maloobchodní aplikace samoobslužný stroj Kiosk samoobslužný stroj: mít otevřenou platformu, design dotykové obrazovky, multimediální přístupy, flexibilní síťový přístup, standardizaci operačních systémů a rozhraní , stejně jako vynikající služby. Zvláště stojí za zmínku, že vzhledem k modulové konstrukci a samostatné konfiguraci je vhodnější pro nejrůznější flexibilní a přizpůsobené aplikace. Kiosk kromě běžného získávání informací navíc nabízí také platbu, předplacené telefonní karty, zakoupení vstupenek a vstupenek dosáhnout šíření reklam, tisk fotografií a dalších služeb, a přitom stále dosahovat reklamních a vysílacích informací, zvyšování skeneru nebo hlasové kapacity. Podívejme se na zařízení Kiosk v praktickém případě globálního trhu:

Kiosk Výrobek používaný v Německu

Obchodní dům Kaufhof v Německu, Kioskproduct je aplikován jako hlavní kanál pro zpětnou vazbu od spotřebitelů. Členové obchodního oddělení mohou samo-kontrolovat body a podle bodů vyměněných za dárkový rejstřík z čtenáře kioskových čteček karet, které jsou umístěny v obchodě; obchody nabízejí zákazníkům prostřednictvím kiosku také informace o zobrazování zboží a informace o ubytovacích službách spotřebitelům, tato služba nemůže pomoci pouze spotřebitelům rychle najít zboží, ale také spotřebitelům umožní nakupovat nakupování zřetelně. Do obchodních domů nabízíme tak slušné služby a zkušenosti zákazníků nepochybně zlepší loajalitu zákazníků.

KioskProduct používaný v Nizozemsku

V Holandsku, obchody Albert Heijnsupermarket, Kiosk je nakonfigurován jako samoobslužný platební terminál. Po nakupování se spotřebitelé mohou samoobsluha a zkušenosti s novou platební cestou, která využívá bezhotovostní platbu. Pro maloobchodníky při zvyšování uživatelské zkušenosti zvyšuje loajalitu zákazníků, ale také může optimalizovat proces plateb a plateb a je důležitější snížit maloobchodní provozní náklady.

Kiosk je ve všech aspektech našeho života, v oblasti maloobchodu, financí, letectví, poštovních služeb, hotelů, nemocnic, řízení dopravy, a tak v případě našich životů uvidíme stále více Kiosku, není to jen nový spotřebitel zkušenosti, ale také představují použití samoobslužných terminálů podporují nový prodejní strategický model ziskového prodeje. Kiosková éra přišla.

CREATOR (ČÍNA) TECH CO., LTD

CREATOR je jedním z čtenářů kioskových čínských výrobců karet, poskytuje čtečky / zapisovače KioskIC / RF karty, dávkovače kioskových karet, validátor účtů pro celý svět.

Tel: + 86-755-26710992

Fax: + 86-755-26710105

Mobil: +8613798299145 (24Hours)

E-mail: sales@china-creator.com