Latinská Amerika Bank Card Čínský čip

Zpráva agentury Xinhua zpravodaj Zhao Yan Chen Weihua


"Je mi líto, vaše bankovní karta nemůže být přivedena." "Je mi líto, telefon nemůže být přiveden." Řízení továrny je tak přísné? To je pravda, protože to je továrna specializovaná na výrobu produktů informační bezpečnosti, jako jsou bankovní karty a karty mobilních telefonů. Mnoho čipových platebních karet, karet mobilních telefonů a dopravních karet používaných rezidenty v latinskoamerických zemích, včetně Brazílie, se zde vyrábí. Holding této továrny je soukromý podnik z Číny.

V posledních letech vzkvétala finanční spolupráce mezi Čínou a latinskoamerickými zeměmi. Banka Číny a průmyslová a obchodní banka Číny úspěšně zakotvily v Brazílii a ještě více latinskoamerických zemí a staly se vlnami v přílivu finanční spolupráce mezi Čínou a Latinskou Amerikou. V reakci na to, čínští výrobci karet udržují krok s časem a chytávají trhy v Latinské Americe.

S pouhým milionem obyvatel v Brazílii vidíte brazilskou vlajku s raketoplánem s čínskou národní vlajkou. Brazílská společnost InterContinental, která je řízena společností Beijing Catch Data Corp., se nachází v tomto městečku pojmenovaném podle bývalého prezidenta Brazílie.

V dobře řízené dílně můžete vidět karty vydané významnými brazilskými bankami, jako je například Banka federálního rezervního systému Brazílie a Bank Brasov, stejně jako bankovní karty v zemích jako Peru a Panama, nákupní karty Carrefour, členové Metropolitan Insurance Společnosti a tak dále. Karty se zde vyrábějí, tisknou, komprimují a instalují na vysoce kvalitní profesionální papír dovážený z Číny. Karty jsou pak odeslány do společnosti, kde jsou osobní údaje společnosti zaznamenány v továrně společnosti v Sao Paulu nebo v zemi, kde jsou odesílány spotřebitelům.

Produkce bankovních karet v Latinské Americe je vymezený trh s více než 10 výrobci v Latinské Americe. Vedoucí výroby společnosti InterCorca Massio Moreira uvedl, že společnost byla založena v roce 1999 s povolením globálních kreditních karet, jako jsou Visa, MasterCard a American Express, se současnou výrobní kapacitou 150 000 kopií za měsíc. K dispozici jsou také telekomunikační karty, přepravní karty a služby nákupních karet, včetně olympijských her vyhrazených dopravních karet v loňském roce Olympijské hry Rio jsou vyráběny společností Interweave.

Jako čipová karta a informační společnost je celosvětově 11 kanceláří. Brazílie v první řadě v roce 2014 uskutečnila propagační kampaň v Brazílii a v roce 2016 získala jako holdingovou společnost 57% společnosti Intercontinental. V současné době kromě systému výrobních závodů má společnost také personalizovanou továrnu na výrobu psacích karet v Sao Paulu a plánuje přinést na latinskoamerický trh čínské přední technologii informační bezpečnosti.

"Na brazilském trhu jsme velmi nablízku, s více než 200 miliony lidí samými o sobě a celým latinskoamerickým regionem, a chápeme, že v oblasti platebních a bezpečnostních transakcí, Latinské Ameriky a Asie stále existují určité mezery mezi "Věřím, že pobočka v Brazílii může pomoci zlepšit trh s platbami a informačními informacemi v Latinské Americe, který je umístěn převážně v Brazílii."