RFID Reader: Hotel uniformě Managementrationalization

RFID karty, kterou čtenáři jsou široce používány, takže thatmore a více lidí začalo cíl RFIDtechnology na trhu, dokonce i hotel beganusing RFID technologie pro sledování a manageemployee pracovní uniformy.

Špičkové hotely bude mít své vlastní nastavení ofcustom uniformy, jak vlastní, tak omezený, je náchylný k nedostatku uniforem. Peopletend do práce na sobě špatně fittinguniforms, který výrazně ovlivnil obraz v hotelu.

Malé RFID etiket každý kabát, košile, kalhoty andother příslušenství. Když zaměstnanec současně v práci hlásí k jednotné ManagementDepartment a získal řadu souladu s velikostí uniformy. -Code štítek oneach kus oděvu v jednotné desktopRFID čtenáře, čtení popisek ID číslo issent do databáze, ID databáze eachlabel odpovídá a obdrží číslo ID zaměstnance.

Když zaměstnanec používá uniformu když arefinished, dokončí jednotné správy jednotného zadní tohotel Department.Where uniforem, které si mohou vybrat piecesone o jednu, další jeden RFID čtečka readthe oblečení popisek, systém bude pak sendthem do hotelu prádelny a čistírny, a softwaru značkování každý kus clothinghas byl poslán zpět do skladu.

RFID systém zlepšuje jednotné managementefficiency a zjednodušení správy procesů.