RFID Reader: Lampa moudrosti efektivní využívání

Pomocí technologie RFID čtečka vyvinul "světlo moudrosti", navíc funkci osvětlení, také lze považovat elektrický piloty, testovací prostředí, městské funkce, jako je WIFI mikro základnové stanice. Kromě toho RFID tagy jsou načteny "lampa moudrosti", lze použít jako semafory, dopravní značky, funkci rozvoj vysoké.
Stačí stáhnout APP, pokud se silnice stane někomu ležet v bezvědomí, budete schopni pomoci klíčem na zařízení tlačítko pracovníci správy platformy pro pomoc, může to nejen audiovizuální volání a platforma zaměstnanců, včetně umístění a sledovat obsah informací nápovědy bude odeslán přímo do platformy řízení rychle zachránit. Kromě toho aplikace také nabízí nejbližší místo, čas nabíjení a platit přes PayPal, předplacených karet a dalších prostředků.
Hui světle Poláci, ale také na základě potřeb v budoucnu další zatížení RFID elektronické značky, parkovací hodiny, semafory, dopravní značení, parkovací značky a i síťovými moduly, jako je auto informace na obrazovce, s vysokou funkční škálovatelnost.