RFID Reader: Tabákový průmysl obrat Box využití

Tabákový průmysl musí být ručně ovládaná a ztráta lidské a náchylné k chybě. Pokud používáte technologii RFID čtečka řídit tabákový průmysl bude ještě pohodlnější.
Tabák logistický systém je, byly využity nejvyspělejší v oblasti logistiky 80 % logistiky plastových beden. Plastové přepravky mají zjevné výhody: lehké a snadno se přenáší, skládací, snadno skladovat, zásobník operace, nakládky a vysoká účinnost; ochrana a imobilizéry, anti-cigareta změnil; nainstalované kouř, rychlejší, lepší, řazení rychlostí; recyklace a dlouhý život, dlouhodobé použití a nízkými náklady. Logistika kontejner jako nákladově efektivní alternativa k kartonové krabice a obaly plastové fólie, ale nedostatek real-time sledování kontejnerů v oběhu, je ztratil bednu, zotavení problémy mimo jejich kontrolu, což vede k nízkým obrat a zásoby. RFID označování přepravky, bedny jako základní jednotka logistiky identifikace, automatickým sběrem dat. Získávání dat a integrace aplikací, přes kabelové/bezdrátové komunikace, chytrý, inteligentní kapesní mobilní terminál, otevřené identitu kanál stroje, automatické Etiketovací stroj čtení a psaní zařízení pro sběr dat a uložit. Kompletní řízení zásob, skladování automatické opravy skladových kontejnerů, zlepšit efektivitu práce.
Pomocí RFID tagy kontejneru, účinné kontroly recyklaci kontejnerů, aby se zabránilo ztrátě, sdílením informací, snížit pracovní vazby, ušetřit čas statistiky, analýza dat, údaje potřebné pro správu, rozhodovacími poskytnout spolehlivé údaje.