Výrobky čtecí zařízení karet Smart Card

Je RF myšlenky vzduchu ID čtečky bezkontaktních čipových karet, mohou číst a psát, rozvoj kód a aplikace. Zápis ID AIR čtečky bezkontaktních čipových karet již vyžaduje ruční vstup může poskytnout správnou identifikaci. Téměř všechny 13.56 MHz/Bezdotykový karty/senzor label senzor identifikační průkaz kompatibilní.
Čtenáři umožňuje uživateli používat budovy karty nebo jiné indukční 13.56 MHz značek pro jiné formy identifikace, což umožňuje uživatelům rychle nastavit jejich výstup.
Jako registrační kartu nebo ID průkaz totožnosti čtenáře/Tester, režim USB emulovat klávesnici, údaje z karty jako klíčový vstup do pozice ukazatele na obrazovce. Před a po údaje karty indukční stisknutím konfigurované čtenář.
Lze použít v samostatné systémy, nebo použít software development kit (SDK) pro integraci s dalšími softwarovými aplikacemi. Integrovaná čtečka a jeho aplikace v: počítače/LAN přístup systému, jednotného přihlášení, registrace karty, návštěv, místo prodeje, čas, identifikace uživatele, seminářů a tak dále.