PROHLÁŠENÍ o změně TVŮRCE ' akciový

Rádi bychom vás informovali, že naše společnost, kterou Stvořitel je získala 70 % akcií GRG bankovní společnost a my bude sloučen s GRG bankovnictví, ale nebudou provedeny žádné změny v týmu tvůrce, obchodní praxi a zákaznické služby.

Založena v roce 2001, jako první společnost, která nezávisle vyvinuty vestavěné čtečky a karty dávkovač, AUTOR (ČÍNA) TECH CO., Ltd. se stává jedním z předních hi-tech společností, které integrují výzkumu a vývoje, výroby a uvádění na trh platby kartou, platba v hotovosti a on-line platební modul. Certifikované ISO9001 kvalitní systém ověřování v roce 2002, TVŮRCE stal podnik Hi-tech Shenzhen v roce 2003. Uplatní národní Hi-tech podnik v roce 2008.

Tvůrce je neustále pokračuje v podpoře a péči od klientů, doma i v zahraničí. V oblasti průmyslu modul platební karty, stejně jako odvětví plateb hotovosti, tvůrce vyvinula seriály vynikající, inovativní produkty, jako CRT-630-CZ1 čtečka bezkontaktních karet, CRT-310N vysoce výkonné motorizované čtečka karet, čtečka karet výkonné CRT - 288C a C100-B11 převzatou hotovost, které všichni ve shodě international a Čína standardů.

GRG bankovnictví je předním poskytovatelem měnových uznání a hotovosti zpracování řešení s velký potenciál a rychlý rozvoj.  Více než 20 let GRG specializuje na vývoj a výrobu automatizované (ATM), Machine(VTM) pokladník Video, automatické Fare kolekce (AFC), měna uznání a hotovosti zpracování zařízení modulů a systémů, je moderní high-tech podnik, který zabývá nezávislý výzkum a vývoj, prodej, výroba, služby.

Se sídlem v Guangzhou, GRG je dodavatelem číslo 1 ATM v Číně a top 5 hráčů na globálním trhu. Komplexní řešení si GRG byl široce používán v sektoru financí, telekomunikací, CIT, železnice a maloobchodní. Dokud na březen 2015, si GRG produkty a řešení jsou široce používány ve více než 70 zemích a regionech po celém světě, s více než 170 000 strojů, zajištění spolehlivosti, bezpečnosti a pohodlí na více než 10 milionů lidí denně.

S rostoucí poptávkou po samoobslužná zařízení na domácí i zahraniční trh moderní vestavěné čtečky má světlou budoucnost. Formou získávání tvůrce, pro GRG, na jedné straně, může snížit náklady a zlepšit ziskovost na základě setkání své vlastní požadavky na vložené karty reader modul; na druhé straně GRG může otevřít nový bod zisk dosáhnout trvale udržitelného rozvoje prostřednictvím podpory řešení po celém světě.

Po akvizici GRG bude držet 70 % akcie TVŮRCE a změny nebudou provedeny v tvůrce tým, obchodní praxi a zákaznické služby. GRG nesmí šetřit pomoci nový AUTOR s silné technické a marketingové podpory, globální vedoucí postavení v odvětví platebních karet a hotovosti.

Jako čínské přísloví praví: splácet, stejně jako si můžete i trochu laskavost jste obdrželi. Mnohokrát děkuji opět za vaše neustálé podporuje a pomáhá, Nový autor bude fungují i naše hodnoty zákazníků úspěch, integritu, inovace a spolupráce. Dejte nám uchopí a přesun na vytváření více slavná budoucnost.

CREATOR (ČÍNA) TECH CO., LTD

2015-7-31