Co je RFID používá pro dnešní den

Technologie RFID se v posledních letech velmi rychle rozvíjí. Jedná se o novou technologii, která využívá radiofrekvenční signály pro automatické rozpoznávání cílů a přístup k relevantním informacím. RFID integrovaný snímač impulzů je malý, takže lidé mohou nést. Aktivací pasivní pohotovosti ke snížení spotřeby energie a použitím štěrbinové metody ALOHA s kódovým dělením s více přístupem, aby se zabránilo kolizím, se nakonec zachrání interaktivní odezva při zemětřesení, což výrazně zvyšuje efektivitu vyhledávání a záchrany.

Použití technologie RFID

Tradičně používáme RFID k identifikaci zvířat a automobilů. Ve stáří internetu se RFID používá v mnoha oblastech logistiky a řízení dodávek, výroby a montáže, manipulace s zavazadly v letecké společnosti, zpracování poštovních / expresních zásilek, sledování dokumentů / správy knihoven.

V budoucnu budou RFID aplikace stále častěji rozšířeny. Rostoucí počet firem, vlád a organizací, které hledají technologii pro sledování a identifikaci majetku, zařízení, zboží a výrobků, a to nejen z potravin, farmaceutických výrobků a automobilových elektronických výrobků, ale také od farmy nebo výrobce až po spotřebitele a použití . Podobně je zvláště důležité umístění a údržba rozsáhlých projektů, jako jsou dopravní a veřejná zařízení. Další řešení se bude týkat řešení RFID, které zajistí audit trasy pro různé oblasti.